logo vatan sigma profil

Sigma profil, konveyör ve lineer sistemler

Hakkımızda

Daha önce çalıştığımız ve bilgi birikim sahibi olduğumuz iş yerinden ayrıldıktan sonra  2012.yılında firmamızı kurup edindiğimiz bilgi birikim makinacılarımızın hizmetine sunmuştur

Firmamız özel makine ,makine koruma kabinleri,otomasyon sistemleri ve konveyor imalatı yapan firmaların kullandığı ana ve yardımcı malzemelerin satışını yapmak.Ayrıca bu ürünlerle ilgili uygulama geliştirip,mevcut proseslerede destek vermektedir.

Tercih edilme sebebinin  ardında satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti yer almaktadır

Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek %100 müşteri memnuniyetini sağlamak,

Rekabet gücümüzü artırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme yaparak,firmamızdaki karlılığı ve satış kapasitesini artırmak.

İlkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek ve katılımlarını artırmak,iş gücünde maksimum verimliliği artırmak için arge’ye sürekli yatırım yapmak firmamız prensiplerindendir.

Metin filiz

Lineer hareket sistemleri, modüler sistemler, modül yataklamalar, mekanik, mekatronik tüm ekipman, motorlar ve aksamları için bizi arayabilirsiniz.

Sigma profiller eloksallı olup makina şase, makine kabin, konveyör gibi alanlar yanı sıra özel tasarımlar ve uygulamalar için uygundur.

Konveyör imalatı, PVC bantlı konveyörler, rulolu konveyörler, elevatör konveyörler, kayışlı konveyörler açılı konveyörler ve konveyör yedek parçaları.