logo vatan sigma profil

Sigma profil, konveyör ve lineer sistemler

Modüler Bantlı Konveyörler


Modüler Bantlı Konveyörler
Modüler bantlı konveyörler ASETAL, POLİETİLEN gibi kullanılacak ortama göre bant seçimi yapılır. Modüler bantlar gıda sektöründe temizlik açısından daha kolay ve elverişli olduğu için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bandın yan yana ve üst üste eklenerek istenen uzunlukta ve genişlikte üretilen bandın kullanıldığı konveyörlerdir. Çok ağır ürünlerin taşınmasında kullanılabilir. Mühendislik plastiklerinden oluşan bantlar tüm sektörlere hizmet edebilecek şekilde farklı mamulden üretilebilir. Bandın herhangi bir yerinde oluşabilecek hasar sadece hasarlı kısım değiştirilerek kısa sürede tamir edilebilir.

 

              
            

Lineer hareket sistemleri, modüler sistemler, modül yataklamalar, mekanik, mekatronik tüm ekipman, motorlar ve aksamları için bizi arayabilirsiniz.

Sigma profiller eloksallı olup makina şase, makine kabin, konveyör gibi alanlar yanı sıra özel tasarımlar ve uygulamalar için uygundur.

Konveyör imalatı, PVC bantlı konveyörler, rulolu konveyörler, elevatör konveyörler, kayışlı konveyörler açılı konveyörler ve konveyör yedek parçaları.