logo vatan sigma profil

Sigma profil, konveyör ve lineer sistemler

Konveyor Yedek Parçaları

KONVEYOR YEDEK PARÇA
Konveyorlerin yapımında hızlı montaj ve işcilik maliyetini aşağıya çeker çabuk teslimat ve kar marjının Artmasını sağlar.Gergi plakası konveyorlerde bantın gerdirilmesi ve gergi rulosunun bağlamasında kullanılır.tahrik Plakası konveyore hareket veren motor ve redüktörün bağlandığı yerdir.dereceli konveyor plakasıda elevatörlerde ve acılı konveyorlerde istenilen açının verilmesini sağlar.
23x127 Konveyör Gergi Plakası   23x127 Konveyör Tahrik Plakası 23x127 Konveyör Mafsal Takımı 45x45 Konveyör Mafsal Takımı
Minyatür Konveyör Gergi Plakası Minyatür Konveyör Tahrik Plakası Konsol Bağlantı Takımı Konveyör Bariyer Profili ve Plastiği
23x127 Gergi Civata ve Somun Konveyör Tork Kolları T Bağlantı Sacı Düz Bağlantı Sacı
Kon.Bariyer Profili ve Plastiği Alüminyum Rulolar Ø50 Alt Dönüş Rulo Yatağı Dereceli Metal Ayak
Ø76-114 Tah. ve Gergi Tamburları Minyatur Konv. Gergi Rulosu Minyatur Konv. Tahrik Rulosu Avare Konveyor Rulo 
Plastik Rulo Dişli Rulmanlı Makara UCF Rulman Yatak  
 

Lineer hareket sistemleri, modüler sistemler, modül yataklamalar, mekanik, mekatronik tüm ekipman, motorlar ve aksamları için bizi arayabilirsiniz.

Sigma profiller eloksallı olup makina şase, makine kabin, konveyör gibi alanlar yanı sıra özel tasarımlar ve uygulamalar için uygundur.

Konveyör imalatı, PVC bantlı konveyörler, rulolu konveyörler, elevatör konveyörler, kayışlı konveyörler açılı konveyörler ve konveyör yedek parçaları.